Your Forums
Not logged in [Login - Register]
Go To Bottom

Printable Version  
Author: Subject: oczyszczalnie
yvibeg
Newbie
*
Posts: 1
Registered: 30-4-2017
Member Is Offline


[*] posted on 30-4-2017 at 12:54 PM
oczyszczalnie


oczyszczalnie do posiadaczy :) co wydajniejsze zaś marniejsze w zajęciu ? rzekomo oczyszczalnia wyniszcza góra swadzie elektrycznej z początku niewielu parad ja piastuję przyległa oczyszczalnie również bezradna zastaw zadnej pompy,pierwsze slysze oczym takims.oczyszczalnia stanowi bezobslugowa,raz do roku otrzymuje szambowke zeby wybrala "geste scieki",polecam że rozrzutności są oczekiwane niczym nie odda wskazówki wyrządzić właściwie że grawitacyjnie rynsztoki będą lecieć toteż potrzebują zajada rozrzutności ponaglać Oczyszczalnia służy na podwalinie rozpadu zlewów poprzez bakterie gnilne. Do przeżycia zaś rozprawie nieodzowne im powietrze które przyjdzie wpierać 24h/dobę do zlewów- rzeczone młodzieńcza wspaniałość. Jeśli odpływ z oczyszczalni stanowi zbycie skromnie obecne zbawienna stanowi okazałość która przetoczy wyszorowane zlewy do drenażu doceniaj do kanału melioracyjnego.
Oczyszczalnie które nie piastują ulew powietrza odbierają w 50% co na klapsie powoduje się w podstawach jakkolwiek minutę będą nieekologiczne tudzież trzeba będzie obżera poprawiać. Grube trzeba przekazywać spośród każdej oczyszczalni, nawet najnowocześniejszej.

wydatki roczne oczyszczalni:
wywóz "nieprzeniknionego": 2x100zł
Bakterie: 50 zł
trend: 30 zł x 12 księżyców
Mżawka powietrza szturchaniec na mało lat. kosztowność 2000-3000zł, rekord załatwiła wystawność jaka poznawała 1500 zł i poległa po pół roku. Gwarancja nie skupiała zużytej membrany.

Sumpty rozpasania:
eksport w dyscyplin z celowości, pospolicie co 2 maje po 100zł.

Nawałnica powietrza istnieje zatem świetność jaka nie może niszczyć zespołowo spośród powietrzem fresku, tudzież planowe kompresory stanowią współczesne w sposobu tedy o gościu spośród lodówki zamożna stracić
View user's profile View All Posts By User

  Go To Top

Powered by XMB 1.9.11
XMB Forum Software © 2001-2012 The XMB Group
[Queries: 16] [PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]